środa, 15 października 2014

Poniżej zamieszczam link, który warto przeczytać.
Mam mojego rudasa i ponoszę wszelką odpowiedzialność za jego byt.

http://mechatki.blogspot.com/2014/10/stajesz-sie-odpowiedzialny-na-zawsze-za.html


4 komentarze:

 1. Poczytałam sobie, to co kryło się za umieszczonym przez Ciebie linkiem. Myślę, że ten artykuł jest bardzo dobry i wszystko w nim się zgadza. Jest tam też napisane, że kot który pojawił się w Twoim domu nie zawsze spełnia Twoje oczekiwania. Marzyłaś o milusińskim miziaku, a masz charakternego indywidualistę. Pewnie przez moment czułaś małe rozczarowanie, ale im dłużej jesteście razem, tym bardziej się związujecie. A Twój kot uczy Cię co lubi, czego nie lubi i z pewnością nie jest miziakiem, ma zawsze ostatnie zdanie i on pokazuje kiedy chce, a kiedy

  OdpowiedzUsuń
 2. oj wiadomość mi się pokawałkowała. A więc dalej:
  Timon nie ładuje się na kolana, nosić go można sekundę, ale ma w sobie to coś i ja jestem w nim zakochana. Choć już pazurem pokazał mi, że pufa należy do niego, to i tak jest najfajniejszym kotem indywidualistą. Nie sposób go nie lubić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też czytałam o Mechatku i oswojeniu. I to samo pomyślałam - może faktycznie na początku miałam inne wyobrażenie o kotach i o tym jakie z nich miziaki. Potem pojawił się Andrzej ze swoim zadziornym charakterkiem i teraz już bez niego sobie nie wyobrażam życia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kotysie jak juz skradna nasze serducha to na zawsze.
  Przekochaniutki ten Twój rudasek tylko miziac i całowac .....
  Mam dwa koteczki jeden bardzo miziasty drugie NIE ale oba kocham ogromnie :-)
  Pozdrówka

  OdpowiedzUsuń